"Jó éjszakát gyerekek!"
2012. szeptember 3., hétfő
2012. augusztus 27., hétfő
2012. augusztus 24., péntek
Autumnus pomifer - a gyümölcshozó ősz...
Régen jártam itt a blogon, igazán csak most veszem észre, hogy mennyi idő eltelt az utolsó bejegyezésem óta. Érdekes szembesülés magammal, hogy nyáron mennyire nem vagyok aktív... Mondhatnám, hogy a jó idő, napsütés, a sok nyaralás az oka ennek, de...ott a de, mert ez is lehetne, de igazából mégsem, mert a nyár nem az én időszakom, valahogy kevésbé élek nyáron, legalábbis itt ;) és tudom, sokak rosszallására, de alig várom, hogy ősz legyen, mert onnantól kezdve a természettel ellentétben én szép lassan életre kelek... De ha jól meggondolom, talán nem is ellentétes ez a természet törvényeivel, hisz a természet is ősszel hozza gyümölcsét, talán én is...:)
"...simul
pomifer autumnus fruges effuderit..."
pomifer autumnus fruges effuderit..."
2012. június 22., péntek
2012. június 21., csütörtök
2012. június 18., hétfő
"Nyáridők, korok, hangulatok"...
Nyár, napfény, vízpart, nevetés, életképek, hangulatok... egykor és most
![]() |
Jane Maria Bowkett - A Seaside Scene |
![]() |
Alexander M. Rossi - By the seaside |
Amica Germany February 2009
forrás: theedwardians, iwanttowearit, fashionedbylove
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)












































